Parabol


Sesli Oku
Parabol

Web ve mobil tabanlı, e-ticaret entegrasyonlu ön muhasebe sistemidir.

Özet

E-Ticaret ve fiziksel mağazadaki tüm finansal operasyonların tek bir merkezden yürütülmesini sağlayacak bulut tabanlı web uygulamasıdır. Günümüzde e-ticaret ve muhasebe yazılımları bağımsız olarak satın alınarak entegrasyon işlemiyle çözüm üretilmektedir. Bu hem maliyet açısından sorun, hem de entegrasyonda oluşabilecek problemlerle sorun teşkil etmektedir. Dijital dönüşüm başlatmak isteyen ya da internet üzerinde ürünlerini satmak isteyen bir firmaya, mevcut sistemle entegre çalışabilecek ya da radikal bir çözüm üreterek çalışmayı daha stabil hale getirmek amaçlanmaktadır. 

Muhasebe

Klasik Parabol muhasebe sistemine üzerine kurgulanmış şirketin tüm temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formülasyon ve modellerle yeni bir çözüm yolu geliştirilir. 

E-Ticaret

Mevcut ürünler fiyat ve stok bilgisiyle beraber şirketin muhasebe uygulamasından alınır. Eğer ürün ulusal barkod sistemine sahipse ürünlerin resim, kategori vb. bilgileri internet ortamından otomasyon ile alınarak ürünlerin girişi için gereken iş gücü en aza indirgenir.
Veri eşleştirme işlemi şirket içerisindeki muhasebe uygulamasının yer aldığı sistem ile senkronize bir şekilde çalışır. Bu aslında bir zamanlandırılmış görevdir. 

E-Ticaret ve Muhasebe

Eğer firmanın kullandığı bir muhasebe uygulaması yoksa ya da mevcut muhasebe uygulamasından memnun değil veya birçok küçük işletmenin yaptığı gibi Excel ortamı kullanıyorsa şirkete en ergonomik bir muhasebe çözümü üretilir. Burada yapacağı tüm işlemler hem fiziksel mağaza hem de dijital mağazanın çalıştığı bir ortak çözümdür. Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlanılmış, hem de daha ekonomik bir yol tercih edilmiş olur.  

İletişim

İletişim


Emek Ofis: Emek Mh. Cemil Alevli Cad. Asım Bey Apt. Altı 4/A Şehitkamil/Gaziantep

Teknopark Ofis: Yamaçtepe Mh. Gaziantep Teknopark A Blok B-3 Şahinbey/Gaziantep

+90 546 256 5627

info@truncgil.com

Takip Edin