#Grafik Tasarım, #Film-Müzik Prodüksiyon, #Fotoğraf Çekimi, #Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Hikayeler Hakkında

Dijital Hikayeler Hakkında

Dijital Hikayeler

Kurumsal Kimlik/Markalama

Markaların kurumsal kimlikleri mevcut sektör ve pazarda tanınması için önemli bir noktadır. Logoları ve renkleri markanın duruşuyla alakalı ilk izlenimde göze çarpacaktır. Bu sebepten dolayı markalar için kurumsal kimlik tasarımlarında, marka ile bütünleşecek renk ve font seçilerek hazırlanan, logo ile tamamlanarak marka hakkında bilgilerin yer aldığı kurumsal kimlik çalışması ile markanıza değer katıyoruz.

Video-Film Hizmetleri

Hedef kitle üzerinde en etkili iletişim aracı olan video-film içeriklerin üretimi konusunda, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli video prodüksiyon hizmetlerini estetikle buluşturuyor. Online video içerik tüketiminin hızla arttığı ve artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde, konsept geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda yaratıcı çözümler sunan Dijital Hikayeler, kurumsal projelerin yanı sıra etkinlik, müzik ve eğlence sektörüne değer katan videolar üretiyor. Sizlere reklam çalışmalarınız için senaryo, teknik ekipman, çekim hizmeti, post prodüksiyon hizmeti ve dijital kurgu gibi hizmetler sunmaktadır. Reklam fikrinizin hayata geçirilmesi için verilen hizmetler arasında; Senaryo yazısı, cast-oyuncu organizasyonları, dijital kurgu, grafik ve animasyon hizmetleri de yer almaktadır. Alanında uzman kameramanlar, görüntü yönetmenleri, ışık, ses, kurgu operatörlerimiz ile reklam çekimi müzik ve görüntü montajı dahil markalarımıza tam destek sağlamaktayız.  Sadece youtube üzerinde her gün 1 milyardan fazla kullanıcı 5 milyardan fazla video izliyor. Artık her sektörün, her işletmenin ve söyleyecek sözü olan herkesin videoya ihtiyacı var. Dijital Hikayeler bu ihtiyacı en yaratıcı şekilde karşılamak için var. 

Fotoğraf Çekim Hizmetleri

Profesyonel Fotoğraf çekimleri hizmetinde oldukça iyi bir yerdeyiz. Ürün ve konsept çekim ihtiyacınız olduğunda sizlere en iyi ve ihtiyacınıza uygun şekilde fotoğraf çekimleri yapıyoruz.  Web siteleri,
Sosyal medya araçları,
Katalog, Dergi,
Afiş, Billboard,
Broşürler, El İlanları,
Toplantı, Seminer,
Sunumlar,
Lansman ve fuar fotoğraf çekimi yapıyoruz.

Drone(Havadan Görüntüleme) Hizmeti

Günümüz dünyasında en çok ihtiyaç duyulan videolardan biri olarak havadan görüntülemedir. Bu alanda yeni nesil dronelarla, modern çekimler oluşturarak, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital ortamların hızla yaygınlaştığı günümüz pazar alanı ve sektörel tanıtım işleri sosyal medya hesaplarında ağırlık göstermektedir. Bizlerde hedef kitlenizi analiz edip sizlerden aldığımız briefler doğrultusunda oluşturduğumuz sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde yöneterek akışta markanızı ön sıralara taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Grafik Tasarım

Her markanın içinde bulunduğu sektörde bir duruşu vardır. Dijital, indoor, outdoor ve tüm basılı mecralarda tutarlı bir görünüm sergilemelidir. Aynı zamanda bir kurumsal iletişim diline sahip olması gereken marka, sektöre ve hedef kitlesine göre farklı duruşlar gösterebilir. Markanın kimliğine uygun olan tasarımlar, güncel yapılar ile harmanlanarak markalara değer katıyoruz.


 

Yaptığımız çalışmalardan yalnızca bazıları

İletişim

İletişim


Emek Ofis: Emek Mh. Cemil Alevli Cad. Asım Bey Apt. Altı 4/A Şehitkamil/Gaziantep

Teknopark Ofis: Yamaçtepe Mh. Gaziantep Teknopark A Blok B-3 Şahinbey/Gaziantep

+90 546 256 5627

info@truncgil.com

Takip Edin